loading...

مجله علمی کافه زیرو

آخرین اخبار مجله تصویری از سایت های علمی آموزشی

دوشنبه 10 شهريور 1399

طرز لباس پوشیدن هر آدمی گویای شخصیت اوست. خیلی‌ها در انتخاب لباس دقت کافی به خرج نمی‌دهند و هر چه دمِ دستشان باشد می‌پوشند. اما چه بهتر که قبل از ظاهر شدن در انظار عمومی، کمی بیشتر برای لباس پوشیدن‌تان وقت بگذارید. توصیه می‌کنیم در انتخاب لباس آگاهانه قدم بردارید، چرا که برداشت دیگران از شخصیت شما تا حد زیادی به لباسی که می‌پوشید بستگی دارد. این طور نباشد که لباسی را فقط برای اینکه مد شده به تن کنید، بلکه قبل از هر چیزی از خودتان بپرسید آیا این مد اصلا با شخصیت من جور درمی‌آید؟

http://rozup.ir/view/3193177/lebas-shakhsiat.jpg

بسیاری از چیزهایی که در روان آدمی می‌گذرد به دلیل عادات رفتاری و هنجارهای اجتماعی مجال بروز پیدا نمی‌کند. اما طرز لباس پوشیدن از جمله معدود شاخص‌هایی است که اطلاعات زیادی را پیرامون شخصیت و جهان‌بینی هر فرد در اختیار بیننده قرار می‌دهد. در ادامه، شش تیپِ لباس پوشیدن را با یکدیگر بررسی می‌کنیم و به شما خواهیم گفت هر یک از این تیپ‌ها حامل چه نوع اطلاعات شخصیتی است.

یکشنبه 02 شهريور 1399

در سالهای اخیر با کشف تعداد بسیار زیادی از آنزیم های جدید توسط تکنولوژی DNA القاشده که هم باعث تولید کارآمد و هدفمندتر آنزیم ها به جای آنزیم های منفرد می شود و هم امکان دستیابی به پایداری بالاتر و تولید در حجم انبوه توسط آنزیم ها را فراهم می آورد، باعث گردیده است که روش های سنتزی که در آن یکی یا تمام مراحل، بیوکاتالیستی هستند پیشرفت چشمگیری داشته باشند. قواعد طراحی واکنش ها برای بیوکاتالیست های بهبود یافته بسیاردقیق و در عین حال آسان هستند.

http://rozup.ir/view/3189230/biocatalysis.jpg

یکشنبه 02 شهريور 1399

اگر بفهمید همسرتان خیانت کرده است و یا حتی سوءظن نسبت به شریک زندگی‌تان داشته باشید در موقعیت سختی قرار می‌گیرید. در این تجربه ویرانگر چهار احساس طرد شدن، خشم، افسردگی وشک شما را درگیر می‌کنند. اما شما باید چگونه واکنش نشان بدهید؟ برای درک بهتر موقعیت این مطلب را بخوانید و از راهکارها استفاده کنید.

http://rozup.ir/view/3189224/man-sad-betrayed-story.jpg

شنبه 01 شهريور 1399

http://rozup.ir/view/3188637/Google%20Autocomplete2.png

Google Autocomplete چیست و چگونه کار می کند ! این سوالیست که احتمالا به دنبال پاسخ آن هستید و برای همین وارد این صفحه از سایت ما شده اید. Google Autocomplete همان سیستمی است که ادامه ی عبارات و جمله های شما را پیش بینی می کند. مسلما با این مورد روبرو شده اید که وقتی در حال نوشتن عبارت مورد نظرتان در بخش جستجوی گوگل هستید، گوگل به طور هوشمند خودش ادامه ی جمله شما را پیش بینی می کند! این دقیقا کاریست که سیستم Google Autocomplete انجام

شنبه 01 شهريور 1399

http://rozup.ir/view/3188626/seo3.png

7 دلیل شکست در سئو که در میان مدیران سایت ها بسیار رایج است را در این مطلب بررسی می کنیم تا با پرهیز از آن ها بتوانید کیفیت کار و نتیجه را بهبود ببخشید. شما برای بررسی کیفیت سئو و این که آیا عدم نتیجه گیری کارتان مربوط به بخش سئو هست یا نه باید چند مورد را بررسی کنید تا بتوانید انگشت اتهامتان را سمت تیم سئو بگیرید و آن ها را مقصر بدانید! در ادامه به این ۷ اشتباه بزرگ در سئو می پردازیم و آن ها را بررسی می کنیم.

این هفت مورد از اشتباهات سئو ، بسیار مهم و تاثیرگذار هستند که شما و یا تیم سئوی شما با انجام آن مانع از پیشرفت کار خواهید شد.

تعداد صفحات : 11