loading...

مجله علمی کافه زیرو

مد و زیبایی

سه شنبه 18 شهريور 1399

https://rozup.ir/view/3199666/mooshampo.jpg

شامپوی تخم مرغ و عسل اگر شما موهای فوق العاده خشک، دارید می توانید از این شامپو شگفت انگیز استفاده کنید و نتایج آن را مشاهده کنید. تخم مرغ برای این نوع موها بسیار ایده آل میباشد مو قوی تر و ضخیم تر، می شود زرده تخم مرغ یکی از بهترین مواد مغذی است و برای صافی و درخشش مو، عسل با زرده تخم مرغ را مخلوط کنید و نتایج باور نکردنی آن را ببینید اگر پوست سرتان خشک و خارش دار است یا موهای فر دارید قطعا این شامپو برای شما ساخته شده است.

شامپوی شیر نارگیل، ژل آلوئه ورا مواد تشکیل دهنده این مخلوط بسیار شگفت انگیز است اگر موهای شما نازک، کسل کننده هستند و رشد آهسته دارند، شیر نارگیل برای رشد مو استفاده می شود؛ ژل آلوئه ورا موها را ضخیم میکند! سعی کنید از این ترکیب شامپو عالی را استفاده کنید.

شامپو آب لیمو و آب خیار برای درمان شوره سر، پوست سر خشک، مجعد و مو دچار سوء تغذیه، این شامپو نتیجه عالی میدهد آب لیمو قادر است مشکلات مو را درمان کند.

خیار یک عنصر آرامش بخش است که می تواند موها را با سرعت رعد و برق بلند کند .

مخلوط این دو مواد یک شامپوی طبیعی بسیار عالیست ۶٫ شامپو سرکه سیب و روغن های ضروری سرکه سیب طبیعی برای آکنه پوست سر، شوره سر، پوست سر چرب و مو دچار سوء تغذیه مفید است.

شما می توانید این مخلوط سرد را استفاده کنید و موهای خود را تمیز کنید ترکیب سرکه سیب با روغن ضروری مانند روغن بادام شیرین غذای مو است شامپو عصاره روغن بادام، لیمو و رز ماری در اینجا ترکیبی شگفت انگیز برای آماده سازی شامپو از روغن های کلاسیک ضروری است که موهای تان را تقویت میکند.

ترکیب برخی از روغن بادام،اسانس لیمو و عصاره رزماری و آماده سازی یک شامپو بسیار ایده آل سعی کنید با این شامپو موهای خود را ضخیم و براق کنید ۸٫ شامپوی شیر نارگیل، ماست، عسل شیر نارگیل باعث رشد مو می شود ! ماست و عسل مو را صاف و درخشان میکند و با شوره سر مقابله میکند و باعث میشود موهای قوی و کلفتی داشته باشید

دوشنبه 10 شهريور 1399

خیلی از آقایان با فرارسیدن فصل تابستان برای اینکه کمتر احساس گرما کنند، طوری لباس می‌پوشند که اصلا به قاعده نیست. به عبارت دیگر، تابستان فصل بدتیپی عده‌ی زیادی از آقایانی است که حاضرند تیپ‌شان را فدای خنکی و راحتی کنند، در حالی که می‌توانند فقط با رعایت چند نکته‌ی ساده علاوه بر اینکه خیس عرق نشوند، یک تیپ تابستانی شیک به هم بزنند.

راهنمای پوشیدن لباس در فصل گرما برای آقایان

در ادامه با ما همراه باشید تا این چند نکته را با شما در میان بگذاریم.